شرایط عودت کالا

شرایط عودت کالای خریداری شده از موبو دیجیتال در طی گارانتی 7 روزه

 • ارتباط شما با کارشناسان ما از سه طریق زیر میباشد:
 • ارسال ایمیل به آدرس:

info@mobodigital.ir

 • ارسال پیام با ذکر مشخصات از طریق صفحه ارتباط با ما 
 • تماس با شماره زیر طی ساعات 12 الی 19

04135550041

شرایط عودت کالاهای دیجیتال و الکترونیکی (فاقد گارانتی شرکتی)

 1.  یکی از اصلی ترین شرط بازگشت کالا وجود مغایرت در مشخصات فنی محصول ارسالی میباشد که باید ظرف 24 ساعت به اطلاع موبودیجیتال رسانده شود.
 2. گارانتی 7 روزه عودت برای کالاهای بدون گارانتی بوده و مسؤلیت کالا های گارانتی دار از همان لحظه خرید بر عهده شرکت گارانتی کننده میباشد. 
 3. چنانچه مغایرت در بسته ارسالی باشد و قبل از بازکردن قابل مشاهده باشد برای مثال(رنگ، حافظه، شرکت گارانتی و…) که بر روی جعبه ی دستگاه نوشته شده اند؛ خریدار می‌بایست از باز کردن پلمپ دستگاه خودداری نموده و با کارشناسان ما تماس بگیرند. بدیهی است اگر مشکل فوق بوجود آید و دستگاه از حالت اولیه خود خارج شود امکان رسیدگی به درخواست شما وجود نخواهد داشت.
 4. اگر مشکل بصورتی باشد که دستگاه باید کاملا روشن شود تا مشکل فوق نمایان شود مانند:( ایرادات شدید نمایشگر، شبکه، دوربین و امثالهم) کاربر باید مراتب را طی 24 ساعت به کارشناسان ما اطلاع دهد.
 5. لطفا دقت بفرمایید که گارانتی بازگشت کالا مشمول اشکال هایی که در اثر استفاده ناصحیح از دستگاه صورت گرفته مانند:( شکستگی، خط و خش، آب خوردگی و…) نمیباشد. منظور از استفاده ناصحیح دستگاه استفاده ی متفاوت با توصیه های سازنده کالا هست که در دفترچه راهنمای محصول قابل خواندن هست
 6.  مشکلات نرم‌افزاری که از سیستم عامل دستگاه بوده و قابل حل است نیز جزو گارانتی بازگشت کالا نمی‌شود.
 7. لطفا در نظر داشته باشید مواردی که همیشه قابل مشاهده نیستند. و البته گاها مشخص شده ودر هر تکرار عمل قابل مشاهده نیستند شامل گارانتی 7 روزه این فروشگاه نمیباشد.
 8. باید اشاره داشت که در طی دوره ی 7 روزه بازگشت کالا، محصول خریداری شده نزد خریدار امانت است و این امر شامل حال ماده 241 قانون کیفر همگانی می‌شود. منظور از ماده 241 قانون کیفر همگانی (674 قانون مجازات اسلامی) آن است که اگر مالی به هر عنوان به کسی سپرده شود و بنا بر استرداد یا رسانیدن به مصرف معینی باشد و شخصی که مال نزد او بوده آن را بر ضرر مالک تصاحب یا تلف یا مفقود و یا استعمال نماید مستحق مجازات خواهد بود.

بازگشت کالا به موبو دیجیتال باید پس از هماهنگی های کامل با کارشناسان ما از طریق دفاتر پستی (به صورت پست پیشتاز) توسط شخص خریدار انجام شده باشد و پس از بازگشت کالا به موبو دیجیتال و تایید ایراد فوق که شامل گارانتی بازگشت کالا باشد و در عین حال رسید مرسوله ی پستی به همراه بسته برای موبو دیجیتال ارسال شده باشد، عین مبلغ پرداختی به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

 • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

 • انصراف از خرید میبایست هرچه سریعتر به اطلاع کارشناسان موبودیجیتال اطلاع رسانی شود، تا از ارسال کالا جلوگیری شود.
 • اگر اطلاع رسانی بعد از ارسال کالا انجام شود کلیه هزینه های پستی(ارسال +برگشت +بسته بندی و…) از خریدار اخذ شده و البته در حال حاضر بنا به دلایل نوسانات ارز بهای کالای فوق به قیمت روز توسط کارشناسان ما محاسبه و مابقی وجه به حساب خریدار عودت داده خواهد شد.
 • حداکثر زمان انصراف از خرید 1 روز پس از ارسال کالا است که شرایط بازگرداندن کالای مربوطه به شرح زیر است:
 • کالا تماما در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و هیچگونه آسیبی به بسته بندی آن وارد نشده باشد.